Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

Filmy, seriale, sport na żywo
i produkcje dla dzieci.

Viaplay to usługa przesyłania strumieniowego,
która umożliwia oglądanie filmów, seriali i sportu.
Od teraz dostępne w naszej sieci.

Dowiedz się więcej

PRO CLOUD
Internet światłowodowy dedykowany do pracy i nauczania zdalnego.
Zadzwoń, zapytaj o usługi
i promocje dostępne pod Twoim adresem:


Edward Kiegiel

664 482 184 
edward.kiegiel@metrointernet.plDla Szkół bezpłatny Office 365

- Uczniowie, studenci i nauczyciele

- Zawiera programy Word, Excel, PowerPoint i OneNote, a teraz także Microsoft Teams

- Dodatkowe narzędzia do pracy w klasie

- Możliwość nauczania na urządzeniach z systemem Windows, Android, iOS

Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem rozwiązań firmy Microsoft

- Dołącz do godnego zaufania dostawcy rozwiązań firmy Microsoft

- Oszczędzaj czas i pieniądze

- Rozwijaj swoją działalność

- Wykorzystuj możliwości chmury

- Specjalistyczna wiedza i doświadczenie

Sprawdź czy jesteś w zasięgu...

Nowości TV

KotyPorzucona przez swoich właścicieli Victoria musi odnaleźć się w tanecznym świecie kotów.
Seneka, czyli o powstawaniu trzęsień ziemiCesarz Neron oskarża Senekę, swojego wieloletniego mentora, o planowanie zamachu na niego.
HipnozaDetektyw bada tajemnicę związaną z jego zaginioną córką i tajnym programem rządowym.
Miłość i śmierćDwie chodzące do Kościoła pary wiodą pozornie spokojne życie w małym miasteczku w Teksasie. Skrywają jednak sekrety, które prowadzą do tragedii.
Egzorcyzmy siostry AnnPrzerażająca historia siostry Ann, młodej zakonnicy, pierwszej w historii kobiety, której Kościół katolicki zezwolił wykonania obrzędu egzorcyzmu.
GoldaRok 1973. Syria i Egipt atakują Izrael. Rozpoczyna się wojna Jom Kipur. Śmiertelnie chora premier Golda Meir szuka sojuszników, by ochronić państwo.
Boże, chroń TeksasReżyser Richard Linklater rozmawia ze zwolennikami kary śmierci i sprzeciwiającymi się jej aktywistami. Analizuje, jak system penitencjarny w stanie Teksas wpływa na życie zwykłych obywateli.
Na niebieskich światłach W jednostce Irlandzkiej Policji rozpoczyna okres próbny troje policjantów. Była pracowniczka socjalna, Grace, postanawia pomóc kobiecie, której syn znalazł się w szeregach lokalnego gangu.
SympatykSzpieg z partii komunistycznej, Kapitan, godzi żądania szefa z armii Wietnamu Południowego z zadaniami wyznaczonymi przez CIA. W obliczu upadku Sajgonu musi sporządzić listę ewakuowanych do USA.
Kolor purpuryOpowieść opisująca miłość, wytrwałość oraz podróż kobiety ku samodzielności. Mimo licznych trudności Celie odnajduje siłę i nadzieję w więzach siostrzanej solidarności.
Miało Cię nie byćOpowieść o 17-letniej dziewczynie, która konfrontując się z trudnym życiowym tematem, wkracza do świata ojca, z którym od dawna nie utrzymuje kontaktów.
Co się zdarzyło w Mount Affinity?Theo Richter, irlandzki detektyw zamierza przejść na wcześniejszą emeryturę. Musi jednak zmierzyć się z ostatnim śledztwem - odszukaniem zaginionych rodaków w Nowej Zelandii.
MizantropBaltimore, Sylwester. Po tym, jak nieznany snajper zabija kilkadziesiąt osób śledczy FBI Lammark przejmuje sprawę, typując młodą policjantkę Eleanor do pomocy w sprofilowaniu sprawcy.
UniesieniPięciu zwykłych mężczyzn odzyskuje życie seksualne, rozpoczynając jedno z pierwszych na świecie badań medycznych nad lekiem, który stał się Viagrą.
BrygadaSaïd zostaje szefem B.R.I., elitarnej jednostki zwalczającej przestępczość zorganizowaną. Trafia w sam środek wojny gangów, powiązanych z policją.
42 sekundyReprezentacja Hiszpanii w piłce wodnej musi zjednoczyć się, zanim weźmie udział w Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 r.
C*A*U*G*H*TPerypetie czterech australijskich żołnierzy pojmanych za linią wroga. W niewoli robią wszystko, by zyskać rozgłos w internecie.
PokerzystaMiliarder organizuje dla swoich przyjaciół grę w pokera na wysokie stawki. Wieczór przybiera niespodziewany obrót.
Inwestorzy amatorzyKomedia oparta na szalonej, prawdziwej historii zwykłych ludzi, którzy zrobili rewolucję na giełdzie.
PodejrzanaProwadząc śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny, detektyw zaczyna odczuwać fascynację i podejrzliwość wobec wdowy po nim.

Partnerzy technologiczni

Masz pytania, potrzebujesz porady lub pomocy?
Skontaktuj się z naszymi konsultantami
Nasze lokalizacje
Warszawa Sokołów Podlaski
Zadzwoń
+48 22 350 50 00
Napisz do nas
bok@metrointernet.pl
Najczęstsze pytania
Przejdź do strony FAQ